باز کردن عکس مطالب

رفیق شفیق احمــــدی نـــژاد درگذشت!

 Venezuelan President Hugo Chavez has died at the age of 58 after a two-year battle with cancer.  The country's vice president, Nicolas Maduro, announced the death in a national television broadcast.  He said Chavez died at 4:25 pm local time.  

هوگو چاوز، رئیس جمهوری ونزوئلا، پس از ماهها دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان، درگذشت.معاون رئیس جمهوری ونزوئلا، لحظاتی پیش از طریق تلویزیون ملی این کشور، مرگ آقای چاوز را تایید کرد.  آقای چاوز که تنها ۵۸ سال سن داشت، در دو سال گذشته برای معالجه بیماری خود بارها به کوبا سفر کرده بود.  

او اگر چه چند روز پیش به کاراکاس بازگشته بود اما در انظار عمومی ظاهر نشده بود. نیکلاس مادورا، معاون آقای چاوز، روز سه شنبه (پنجم دسامبر - ۱۵ اسفند) در حالی گریان خبر مرگ آقای چاوز را اعلام کرد.  حال آقای چاوز و وضعیت تنفسی او از ساعات اولیه امروز "بحرانی" گزارش شده بود. 

هوگو چاوز که یک نظامی بود از سال 1998 به عنوان رئیس جمهوری ونزوئلا دست یافته بود و در سال گذشته نیز برای یکبار دیگر در انتخابات این کشور پیروز شده بود.اگر چه بیماری سرطان هیچگاه به او اجازه نداد که سوگند رسمی خود را به جا آورد

Leave a Reply

counter hit make